SNOW uchwyt na szczotki do zębów do postawienia, biały/bambus
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Akcesoria do mycia zębów do postawienia
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | SNOW |
| Rozmiar | 72x115x72 mm |
| Średnica | 72 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Wysokość | 115 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Bambus, Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.0830 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913878626 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
7580
Kod producenta
8590913878626
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





