SPAZIA WC misa wisząca, 34x53cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Miski WC | Wiszące WC
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 34x37,5x53 cm |
| Szerokość | 340 mm |
| Wysokość | 375 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Technologia spłukiwania | Standard |
| Kształt | Kanciasty |
| Zestaw nie zawiera | Deska WC |
| Waga / szt. | 20.6000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122514 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











