STYLE wieszak na ręczniki 400mm, czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki | Wieszaki na ręczniki | Okrągłe wieszaki na ręczniki | Jednoramienne wieszaki na ręczniki
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 30x400x62 mm |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak, Wieszak na ręczniki: koło |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.3880 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956188270 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
11122110
Kod producenta
4006956188270
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









