Taboret łazienkowy, bambus
- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Dla osób starszych i niepełnosprawnych | Senior program, Bezbarierowa łazienka | Siedziska i taborety
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 570x470x410 mm |
| Szerokość | 570 mm |
| Wysokość | 470 mm |
| Głębokość | 410 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekor | Drewno |
| Materiał | Bambus, Aluminium |
| Kształt | Inne kształty |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Nośność | 150.0000 kg |
| Waga / szt. | 3.0006 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956951232 |
| Taric | 94017900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
A00502081
Kod producenta
4006956951232
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
brązowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











