Taboret łazienkowy ze schowkiem, biały
- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Taborety
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 420x425x365 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Głębokość | 365 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Nośność | 120.0000 kg |
| Waga / szt. | 1.9200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913964480 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
90902W
Kod producenta
8590913964480
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









