Umywalka ceramiczna nablatowa średnica 40cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki
Oszczędź kupując więcej

VEGA zestaw do łazienki, szerokość 97,5 cm, biały/dąb platin
1 967,00 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 40x15 cm |
| Średnica | 400 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 5.5800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913882371 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
49413
Kod producenta
8590913882371
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







