Umywalka meblowa kompozytowa, 37x18cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Małe umywalki
- Uniwersalny montaż z baterią po prawej lub lewej stronie
Objaśnienie
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 37x8,5x18 cm |
| Szerokość | 370 mm |
| Wysokość | 85 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Instalacja | Meblowe |
| Typ umywalki | Umywalka meblowa |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 3.0400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913124266 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





