UNI zasłonka prysznicowa 120x200cm, winyl, biała
- Akcesoria łazienkowe | Zasłonki i drążki | Zasłonki prysznicowe
- Nieprzepuszczalny
- Tylko pranie ręczne
- Wzmocnione otwory do zawieszania krążków
- Krążki nie są częścią zestawu
Właściwości
| Marka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmiar | 120x200 cm |
| Długość | 2000 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Winyl |
| Rodzaj | Zasłona prysznicowa |
| Waga / szt. | 0.2780 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 4006956131115 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
131111
Kod producenta
4006956131115
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





