VELSA umywalka ceramiczna 40x29cm, biały
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Małe umywalki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 40x13x29 cm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby |
| Typ umywalki | Mała umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Półokrągły |
| Waga / szt. | 4.2000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122507 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











