VICTORIA bateria wannowa ścienna, chrom
- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe naścienne
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | VICTORIA |
| Głębokość | 159 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Kurek |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Waga / szt. | 2.7260 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913820489 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 4 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
VC10
Kod producenta
8590913820489
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
48
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





