Wąż przyłączeniowy nierdzewny M10x3/8", 40cm
- Materiały instalacyjne i narzędzia | Akcesoria | Węże elastyczne
Wężyk przyłączeniowy do baterii
• W oplocie stalowym
• Gwint wewnętrzny x zewnętrzny
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 40 cm |
| Długość | 400 mm |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiar gwintu | FxMBK M10x3/8" |
| Waga / szt. | 0.1000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913809804 |
| Taric | 84818019 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
33354
Kod producenta
8590913809804
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
37
73
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


