WHITE LINE uchwyt kubeczków, biały
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Akcesoria do mycia zębów
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | WHITE LINE |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 112 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal, Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913836596 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
8007
Kod producenta
8590913836596
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





