Wieszak na 4 ręczniki na grzejnik, uniwersalne mocowanie, długość 60cm, biały
- Ogrzewanie, wentylacja | Akcesoria do grzejników | Suszarki na ręczniki, wieszaki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 60x23,6 cm |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 236 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Waga / szt. | 1.9600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913945106 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
25-03-SV460
Kod producenta
8590913945106
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












