WILA parawan wannowy 900x1400 mm, składany, czarny, szkło czyste
- Kabiny i drzwi prysznicowe, boksy i parawany wannowe | Parawany wannowe | Parawany nawannowe składane
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Typ otwierania | Jednoczęściowa składana |
| Rodzaj szkła | Szkło czyste |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Waga / szt. | 17.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913979439 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 3 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











