WING składany stojak na ręczniki 58x103x35cm, drewno jesionowe
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Wieszaki na ręczniki do stania | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na ręczniki
Do samodzielnego montażu
Produkt jest dostarczany w stanie rozmontowanym (Flat pack).
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 580x1030x350 mm |
| Szerokość | 580 mm |
| Wysokość | 1030 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Drewno, Stal |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: wieloramienny |
| Instalacja | Do postawienia |
| Wyposażenie | Konieczny montaż |
| Waga / szt. | 1.9000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913132896 |
| Taric | 44219910 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









