ZARA zestaw prysznicowy z podłączeniem do baterii, chrom
- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Zestawy prysznicowe | Bez baterii
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Wysokość | 1010 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Zestawy prysznicowe | Bez baterii |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Wymiar przekroju drążka | Średnica 22 mm |
| Wyposażenie | AntiCalc, Regulowany rozstaw montażowy |
| Waga / szt. | 2.5100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913877834 |
| Taric | 84248970 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SL420
Kod producenta
8590913877834
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














