Zlewozmywak ze stali nierdzewnej z ociekaczem 57x18x45cm
- Umywalki, miski WC i bidety | Zlewozmywaki kuchenne | Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej
• Grubość blachy 0,8 mm, stal nierdzewna szczotkowana EN 1.4372
Objaśnienie
instalacje: Montaż na blacie
![]() |
Krawędź zlewozmywaka osadzona jest na blacie. |
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 57x18x45 cm |
| Szerokość | 570 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Instalacja | Montaż górny |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Owalny/Elipsa |
| Minimalna szerokość szafki pod zlewozmywak | 700 mm |
| Półka | Po prawej/Po lewej, obracając zlewozmywa |
| Zestaw zawiera | Syfon z odpływem |
| Waga / szt. | 2.6000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913882036 |
| Taric | 73241000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AQ5745B
Kod producenta
8590913882036
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










