COMILLAS umywalka ceramiczna nablatowa 42x15 cm, biała
- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 42x15 cm |
| Średnica | 420 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Waga / szt. | 4.9300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913823947 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











